Auta koparki i inne zabawki

Niemal każde dziecko pała ogromną sympatią do maszyn budowlanych. Siku koparka Volvo 290 doskonale wpisują się w tą tematykę. Wykonana bardzo dokładnie, z zachowaniem skali, wygląda jakby dopiero co zjechała z placu budowy. Twój maluch z pewnością będzie nim oczarowany. Zabawa z tym modelem będzie tak interesująca, jak jeszcze nigdy dotąd i szybko stanie się ulubioną rozrywkę Twojego dziecka.

Zestaw maszyn budowlanych marki Siku to spełnienie marzeń każdego dziecka. W skład zestawu wchodzą dwie koparki o różnych rozmiarach oraz wywrotka. Wszystkie zostały wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Siku Maszyny Budowlane prezentują się dzięki temu bardzo realistycznie i stylowo. Z punktu widzenia rodziców ważne jest to, ze wykonano je wyłącznie z bezpiecznych materiałów.

Siku samochód z przyczepą kempingową to model, który z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Wykonano go niezwykle precyzyjnie i dokładnie, dzięki czemu jego wygląd jest bardzo stylowy i realistyczny. Model bardzo dobrze prezentuje się na półce, pełniąc rolę oryginalnej ozdoby dziecięcego pokoju, ale także świetnie sprawdza się w szalonych dziecięcych zabawach.

Opublikowano : on czwartek, Październik 13th, 2011 at 18:52 w kategoriach Pomysł na... Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.