Oferta, której nie da się oprzeć?

Marzyło Ci się kiedyś napisanie oferty tak idealnej, której nikt by się oparł i kupił dokładnie to, co w owej ofercie prezentujesz? Pewnie tak, któż nie chciałby umieć tak pisać?

Jak stworzyć ofertę, której Twoi klienci nie będą mogli się oprzeć?” to poradnik – książka skierowana specjalnie do przedsiębiorców początkujących, ale i tych bardziej doświadczonych, którzy wciąż szukają metod na samodzielne tworzenie idealnie skrojonej do potrzeb klienta oferty.

Jest to publikacja, która pozwala dowiedzieć się przedsiębiorcy, na co współcześni klienci zwracają uwagę przeglądając oferty handlowe na piśmie, co wzbudza ich natychmiastowe zaufanie i sympatię, która owocuje zakupem.

Dr Dariusz Świerk – konsultant i trener z wieloletnim stażem podpowiada, jak w prosty sposób uniknąć porażek w starciu z demoniczną dziś często i doskonale przygotowaną konkurencją oferującą podobny produkt za nierzadko niższą cenę. Prosty, zrozumiały język i przejrzysta struktura jaką posiada ta niesamowita w swej prostocie i skuteczności publikacja powoduje, że zawarte w niej wskazówki łatwo wyłapać i zrozumieć przekładając na swoją aktualną sytuację (firmową) i konkretne przedsięwzięcia w jakich bierzemy udział.

Korzystając z wiedzy dr Dariusza Świerka dowiemy się, kiedy przydaje się dobrze wykonany spis treści oferty i dlaczego ma on tak duże znaczenie, w jaki sposób skonstruować chwytliwy, przykuwający uwagę  tytuł dla broszury reklamowej oraz jak rozpoznawać oczekiwania klientów, a także co wziąć pod uwagę przy zapytaniu ofertowym.

Opublikowano : on wtorek, Grudzień 6th, 2011 at 18:52 w kategoriach Dobra rada- poradniki. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.