Orzechy piorące i ekonomiczne pranie

Wydaje Ci się, że ekologiczny styl życia musi wiązać się z wydawaniem  w specjalnych sklepach mnóstwa pieniędzy na zdrowe produkty ekologiczne. Jak to często się zdarza takie stereotypowe myślenie mija się zazwyczaj z prawdą. W tym przypadku z pewnością. Tak naprawdę wybierając ekologiczne produkty bardzo często możemy zaoszczędzić.

Takie możliwości dają nam na przykład orzechy piorące. To naturalne orzechy, które zawierają substancje chemiczne. Takie są też kule piorące. Efekt prania jest zupełnie taki sam jak w przypadku stosowania proszków chemicznych. A dzięki zastosowaniu orzechów pozbędziesz się chemii, płynów do prania i innych niezbędnych ci w tej chwili produktów do prania. Orzechy zastąpią chemię ze sklepowych półek. Są doskonałe dla alergików i dla małych dzieci. Orzechy piorące można używać także do innych celów. Mają szerokie zastosowanie.

Można z nich sporządzać roztwór do mycia podłóg, samochodów i tak dalej. Do jednego prania wrzuca się około pięciu połówek orzechów. W niższych temperaturach można te same orzechy użyć czterokrotnie. Pomyśl więc jak wiele uda Ci się zaoszczędzić w ciągu całego roku. Będziesz żyć zdrowo ekologicznie, a przy tym dbając o środowisko i zdrowie swoich bliskich i swoje.

Opublikowano : on wtorek, Listopad 23rd, 2010 at 18:52 w kategoriach Ważne sprawy.

 

Komentuj

You must be logged in to post a comment.