Urlop pod namiotem – czemu nie?

Jeśli marzysz o tym, by zafundować swojej rodzinie niezapomniane wakacje, ale nie dysponujesz zbyt dużym budżetem, warto zastanowić się nad wyjazdem pod namiot. Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu była to najpopularniejsza forma spędzania wakacji, dziś niewiele osób pamięta, jak przyjemne może być biwakowanie. Warto nadrobić te braki, a jednocześnie uchronić domowy budżet przed wakacyjnym bankructwem.

Pięknych miejsc, w których można spędzić wakacje pod namiotem zdecydowanie nie brakuje. W pierwszej kolejności warto zainteresować się polskimi jeziorami. Fantastyczne warunki do wypoczynku zapewnia chociażby jezioro Krzemień położone na Pojezierzy Drawskim. Znajdziemy tam kilka pól biwakowych, nie powinieneś mieć więc problemu z wyborem takiego, który przypadnie Ci do gustu.

Aby zapoznać się bliżej z ofertą poszczególnych pól, wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę internetową hasło „noclegi drawskie”. Wiele pól namiotowych dokłada wszelkich starań, by wypełnić czas również swoim nieletnim klientom. Jeśli więc miałeś jakiekolwiek wątpliwości, czy nocleg nad jeziorem to odpowiedni pomysł na wakacje z dziećmi, najwyższy czas je rozwiać. Dla większości z nich nocleg pod namiotem to doskonała przygoda, o której później opowiadają z wypiekami na policzkach, imponując wszystkim kolegom.

Opublikowano : on wtorek, Maj 10th, 2011 at 18:52 w kategoriach Pomysł na... Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.